Založiť novú webovú stránku alebo e-shopChcem nový web

Momentálne túto činnosť nevykonávam.

Najčastejšie otázky

 

Časté otázky

• Kto je hodinový manžel?
Pod týmto názvom sa skrýva človek, ktorý je všestranným kutilom a ovláda mnoho remesiel. Hodinový manžel je pomocníkom rodiny, ktorý vykoná práce, na ktoré jeho klienti sami nestačia.

• Ako vznikla služba hodinový manžel?
Táto služba vznikla ako dôsledok modernej uponáhľanej doby. Každý má starosti v zamestnaní či podnikaní a na drobné práce doma jednoducho neostáva čas. Pre niekoho môže byť aj obyčajná výmena prasknutej žiarovky alebo zavesenie obrazu veľký problém.

• Čo všetko pre Vás môžem zariadiť?
Hodinový manžel pomôže so všetkým, na čo jeho klienti sami nestačia. Táto služba je u nás stále nová, ale v zahraničí veľmi obľúbená a využívaná. Hodinový manžel je remeselník, ktorý je schopný vykonať viac rozdielnych prác naraz. Hodinový manžel je taký kutil profesionál. Pokiaľ na niečo nebude stačiť sám, pomôže zaistiť inú firmu nebo špecialistu.

• Ako si môžem hodinového manžela objednať?
Stačí zavolať na číslo v kontakte alebo napísať mail. Pred kontaktovaním odporúčam prejsť si celý dom či byt a spísať si zoznam závad. Vám to pomôže pri objednávke a nám pri príprave náradia a materiálu.

• Koľko ma to bude stáť?
Hodinový manžel si účtuje cenu za každú začatú hodinu práce, za cestu k Vám a za spotrebovaný materiál. Pre konkrétne ceny si prezrite cenník a zľavy. Firmy, využívajúce pravidelne služby hodinového manžela, majú dlhodobé zmluvy a dohodnuté ceny.

• Budem musieť po návšteve hodinového manžela hodiny upratovať?
Nie, hodinový manžel si po sebe vždy poupratuje. Samozrejmosťou je práca v čistom oblečení, v interiéri po prezutí, a slušné jednanie, ktoré vedie k Vašej spokojnosti.

• Môžete si hodinového manžela objednať aj v noci?
Áno, ale pri objednávaní práce na neskoršie hodiny je nutné myslieť na rušenie nočného kľudu, po 22.00  hodine.

 

Copyright © 2009-2013Tibor Rusó

TOPlist
Žiadne data alebo nastavenie...